KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5897604

nr 589 7604

Per Daniel Holm (1835-1903), Signerad & daterad PH 1863, (förgylld ornamenterad 1800-talsram) 27x37

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 29 juni 2009
kl 19:03:34

29/6 18:38:10 1      2.800 kr
29/6 18:58:35 2      Vinnande bud